O nas

Szanowni Państwo!
 
Biorąc pod uwagę fakt, że pandemia wywołana przez COVID-19 jest w fazie wymuszającej funkcjonowanie w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego, zawiadamiamy, że prowadzimy prace, mające na celu zabezpieczenie kluczowych elementów funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Pragniemy Państwa zapewnić, że na bieżąco śledzimy doniesienia na temat obecnej sytuacji i na bazie pozyskiwanych informacji, staramy się podejmować adekwatne działania, zmierzające do utrzymywania - mimo obiektywnych problemów - możliwie najwyższej jakości obsługi naszych Klientów.
 
Uprzejmie zawiadamiamy, że dział sprzedaży funkcjonuje na zasadzie biura zdalnego.
 
Zamówienia i wszelkie sprawy okołosprzedażowe prosimy kierować do nas drogą mailową na biuro@zwukso.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.
 
Dodatkowo pragniemy wskazać, że mogą nastąpić opóźnienia w realizacji dostaw – o czym cały czas informują nas firmy transportowe, z którymi współpracujemy. Jeżeli to możliwe, to bardzo prosimy o składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo, robimy wszystko, aby ewentualne opóźnienia i zmiany dotychczasowych warunków współpracy z Państwem nie były bardzo odczuwalne.

UWAGA!

Na terenie Spółki bezwzględnie obowiązuje wszystkich noszenie maseczek, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami, a także zakaz palenia.
 

 

Przedsiębiorstwo ZWUKSO Sp. z o.o. Sp.k. jest wysoko wyspecjalizowanym hurtowym dostawcą pigmentów nieorganicznych, istniejącym na rynku od 32 lat. Współpracujemy z producentami wykorzystującymi syntetyczne pigmenty nieorganiczne w swojej działalności. Obsługujemy różnorodne branże m.in.: farb i lakierów, wyrobów betonowych, gumową, szkła i ceramiki, a także tworzyw sztucznych. Posiadamy szeroką bazę produktową obejmującą kilkaset kolorów. Dbamy o czystość chemiczną oferowanych produktów, zapewniając tym bezpieczeństwo dla ludzi i ochronę środowiska naturalnego.

W 2020 roku, w dniach 12-13 lutego w hotelu Double Tree by Hilton Hotel & Conference w Warszawie, mieliśmy zaszczyt prezentować na stoisku nr 64 naszą najnowszą ofertę produktową na prestiżowych targach branżowych ICCX Central Europe 2020 (ICCX 2017ICCX 2018ICCX 2020). Obejmują one wszystkie obszary związane z przemysłem betonowym - od wszelkiego rodzaju surowców do produkcji, poprzez specjalistyczne maszyny, aż do najnowocześniejszych systemów pakowania. Tym razem w ramach naszego stoiska dostępna była szeroka oferta bieli tytanowej i innych pigmentów nieorganicznych produkowanych przez firmę PRECHEZA a.s., a także nasza nowa paleta eko-pigmentów płynnych i proszkowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!

Oferujemy syntetyczne pigmenty nieorganiczne w formie proszkowej o najwyższych w swojej klasie parametrach z grupy IRONMAX™, OXIDEX™, CHROMTEX™, BLUEFEX™, a także standardowe kolory z grupy FERRBEX™. Ponadto dla producentów wyrobów betonowych oferujemy pełną gamę kolorystyczną pigmentów płynnych z grupy MIXBAU™, pigmenty w formie granulatu z grupy GRANOX™. Biorąc pod uwagę narastający problem zanieczyszczenia środowiska naturalnego na wyróżnienie zasługują pigmenty proszkowe i płynne z grupy NOXFREE™ i MIXBAU PRO™, które zawierają fotokatalityczny dwutlenek tytanu. Służą one m.in. do produkcji proekologicznych „zielonych” wyrobów betonowych, eko-tynków i eko-farb mających pozytywny wpływ na poprawę jakości powietrza w przestrzeni miejskiej. Ponadto pigmenty te wykazują działanie wspomagające samooczyszczanie się powierzchni budynków, czy infrastruktury chodnikowej i drogowej. W naszej ofercie posiadamy również pigmenty mikronizowane TERIMIC™.

W 1994 roku rozpoczęliśmy współpracę z Zakładami Chemicznymi PRECHEZA a.s. z Republiki Czeskiej - jednym z kluczowych wytwórców pigmentów nieorganicznych w Europie. Nasza firma jest największym w Polsce (CERTYFIKAT 2020) dostwcą różnych gatunków bieli tytanowej marki PRETIOX™ oraz kolorowych pigmentów proszkowych, granulowanych i mikronizowanych z grupy FEPREN™. Ponadto posiadamy status wyłącznego oficjalnego dostawcy na terenie Polski bieli tytanowej PRETIOX RGU.

Zdobywane przez dziesiątki lat doświadczenie umożliwia nam staranny dobór produktów o różnorodnych parametrach fizyko-chemicznych dedykowanych do szerokiej gamy aplikacji docelowych. Gwarantujemy deklarowaną jakość produktów prezentowaną w kartach technicznych i kartach charakterystyki, jak również najwyższą powtarzalność, co potwierdzają na bieżąco prowadzone badania laboratoryjne.

W 2020 roku zostaliśmy - już jedenasty raz - zaproszeni do Klubu Gazel Biznesu, czyli firm, które dynamicznie się rozwijają, są rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Oprócz tego pragniemy wskazać, iż w celu utrzymania wysokiej pozycji solidnego i sprawdzonego dostawcy syntetycznych pigmentów nieorganicznych w Polsce, w 2004 roku wdrożyliśmy i stosujemy w wymaganym zakresie system zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001.
 
Obieg dokumentów

Uprzejmie prosimy, aby korespondencję przesyłać do nas wyłącznie w formie elektronicznej w powszechnie stosowanych formatach. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, ochrony środowiska, jak również fizycznymi ograniczeniami w funkcjonowaniu poczty i firm kurierskich. Z naszej strony wszelka korespondencja do Państwa będzie kierowana na oficjalne adresy mailowe wskazane do bezpośredniego kontaktu. Obecnie wystawiane przez nas faktury i dokumenty okołosprzedażowe, przesyłamy na uzgodnione z Państwem adresy mailowe.